Günde yarım kilo verdiren yoğurt kürü tarifi

‘Rejime Başlıyorum’ takip edenleri sıkı durun, size günde yarım kilo verdiren yoğurt kürü ve basen ve göbek eritmenin en kolay yolunu açıklayacağız! Önerilerimizi harfiyen yerine getirin, bir haftada göbeğinizde yada basenlerinizde gözle görülür incelmeyi sağlayın!

yogurt-yiyen-kadin

Göbek ve basen eritme formülü hakkında bu kadar güvenli konuşuyoruz bundan dolayı bu tarifi, spor eğitmeni Kahraman Dikmen’den aldık ve denedik. Toplam 25 kilo veren takipçimiz Ayşegül Hanım’a önerdik, kullandı ve memnun kaldı. Feysbuk sayfamızdaki takipçilerimiz denedi, aşağıda gördüğünüz benzer biçimde Sinem Hanım 500 gramdan bile fazla verdi, kendisi bile inanamadı!

Eğer bu mucize göbek eritme kürünün işe yaradığını görmeseydik kesinlikle buraya yazmazdık. Zira bizi takip eden binlerce insan için zayıflamanın ne demek bulunduğunu, kurmuş oldukları hayalleri biliyoruz ve onlara doğru ve garantili bilgilerle destek olmak istiyoruz. BİZİ BAŞKA SİTELERLE KARIŞTIRMAYIN; BURASI DİYETE BAŞLIYORUM!

db-yogurt

 

 

Şimdi gelelim tarife: Aktara gidin, her biri eşit gramda olacak şekilde, mesela hepsinden yirmişer gram toz tarçın, toz zencefil ve toz zerdeçal alın. Eve ulaşınca bu baharatları cam kavanoz içinde iyice karıştırın, kapağını kapatın. Gece uyumadan üç saat ilkin bir kâseye 250 gram kısaca ortalama bir su bardağı yoğurdu alın. Yoğurt tam yağlı, ev yapımı, yarım yağlı olabilir; hangisini isterseniz onu kullanabilirsiniz. Yoğurdun içine, cam kavanozdaki baharat karışımından bir tatlı kaşığı ekleyip iyice karıştırın. Tarçın, zerdeçal ve zencefil eklediğiniz yoğurdu yiyin ve uyuyana bir litre kadar su için.

Göbek eritme karışımını uygulayacağınız gün, bir saat süresince tempolu yürüyüş yapın ve karın eriten egzersizleri 15 dakika yapın ki vücudunuzu yağ yakmak için uyarın. En güzel basen, göbek eritme egzersizleri için tıklayınız.

Sabah uyandığınızda karnınızda incelme bulunduğunu, göbeğinizin erimeye başladığını görmüş olacaksınız. Zencefilli yoğurdun tadı ilk başta hoşunuza gitmeyebilir fakat sabah uyandığınızda daha sıkı bir karın görmek daha fazlaca hoşunuza gidecektir.

Bu bizim dün gece yapmış olup yediğimiz zencefilli, zerdeçallı, tarçınlı yoğurt kürümüz. Sabah dümdüz karınla uyanmak süperdi!

yogurt-kuru

 

Göbek eritme formülü hakkında mühim bilgiler

Göbek eritmek formülünü haftada 2 kez uygulayacaksınız; daha fazlasını yapmayın ki vücudunuz buna alışıp yağ yakmayı durdurmasın. Ek olarak, zencefil oldukca etkili bir baharattır; fazlası yan etkilere sebep olabilir. Bu yüzden sakın, bir an ilkin göbeğim gitsin diye her gün zencefilli yoğurt kürü yemeyin; hiçbir işe yaramaz ve yan etkilere sebep olur.

Eğer oldukça büyük bir göbeğiniz yada basenleriniz var ise kürü tekrarlayın, basen yada göbeğiniz eriyene kadar her hafta yapın.

Yoğurt kürü yardımıyla vücutta eriyen yağın dışarı atılması için, sizi kucak dolusu idrara çıkaracak kadar su için. Fakat günlük toplamda 2 litre su kesinlikle için.

Ayrıca ‘aman ben nede olsa yağ yakma garantili karışımı yiyorum. Canımın istediği her zararı dokunan şeyi yiyeyim’ benzer biçimde bir fikir aklınızda geçiyor olabilir fakat sakın bunu yapmayın. Şekerli, yağlı ve tuzlu gıdalar tamamen yasak! Fakat siz bilirsiniz, isterseniz zararı dokunan yiyecekleri gene de yiyin, o devasa göbek ve basen de olduğu yerde dursun ve siz ayakkabınızı giymek için bile eğildiğinizde nefes nefese kalınca, eğilip kalmak zulüm şeklinde gelsin. Böylesi mi daha iyi yoksa zencefilli yoğurt kürü yiyip, yürüyüş yapmış olup o göbekten, yağlardan kurtulmak mı? Sizin bedeniniz, sizin kararınız, sizin mutluluğunuz! Biz sizin yerinizde olsa göbeksiz, basensiz, yağsız bir yaşamı tercih ederdik ki aslına bakarsan ediyoruz ve oldukca mutluyuz.

Mühim not: yoğurt kürü emziren anneler için uygun değildir!

Related posts