Domates Detoksu

domates detoksu ile zayıflama

Domatesin insan sağlığı için çok önemli bir besin kaynağı olduğu su götürmez bir gerçektir. Domatesin kilo vermeye yardımcı olduğunu da daha önce hiç duymuş muydunuz? Domates detoksu ile birlikte 3 günde 3 kilo vermek mümkün. Yapılan bilimsel araştırmaların sonucuna baktığımızda domates detoksu kilo vermeye %90 oranında yardımcı oluyor. Bundan dolayı her kilo vermek isteyen kişi bu detoksu uygulayarak kısa süre içerisinde kilo verebiliyor. Peki domates detoksu nasıl yapılır?

 Domates Detoksu Uygulanması

 Domates detoksunu yapabilmek için bir sıkacağa ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız. Sabah kalktığınızda bir bardak içine sıktığınız sadece içinde domates suyu olan bardağı aç karnına içiyorsunuz. Ve bu sayede hızla istenmeyen kilolardan kurtuluyorsunuz. Domates suyu detoksunu sadece sabah kalkarken değil yatmadan önce de içmelisiniz.

 Uyurken vücudumuz hızlı bir şekilde yağ yakmaya başlayacaktır. Bu yağ yakmaya yardımcı olabilmek için yatmadan önce bir bardak domates suyu içmek kilo verdirmeye önemli bir rolü olacaktır. Domates detoksu yapmadan önce insanlar domates kaç kalori sorusuna yanıt aramaktadırlar. Domates kalorisi az bir besin kaynağıdır.

Related posts

Leave a Comment